Інформаційний сайт —

відмінне рішення, щоб заявити про себе.

Информационный сайт - это недорогое веб-решение для представления своей компании в интернете. Только основная информация о компании, новости и прайс-лист.

Ми знаємо, як розробити якісний інформаційний сайт, який зможе не просто уявити компанію, а й допомогти в продажах, так як на відміну від лендінгу, в інформаційному сайті можна займатися СЕО просуванням.

Інформаційний сайт будується на популярній системі управління і дозволяє без додаткових знань просто і швидко змінити або додати інформацію. Інформаційний сайт - це відмінне рішення для старту роботи в інтернеті.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ІНФОРМАЦІЙНОГО САЙТУ

1. Унікальний Дизайн сайту. Разрабатывается профессиональный уникальный макет сайта согласно всех современных тенденций веб-дизайна. Для информационного сайта обычно разрабатывается макет из минимум 2 страниц: главная, информационная страница. Но по желанию клиента разрабатываться могут и дополнительные страницы веб-сайта.

2. Система управління сайтом. Для управління ресурсом використовується сучасна система управління контентом. Ми пропонуємо розробку інформаційних сайтів на таких системах управління як WordPress, Joomla або ж розробку на фреймворку в залежності від вимог по проекту.

3. Базове наповнення сайту. Ми виробляємо базове наповнення сайту до 10 сторінок інформацією, яку надає замовник. Це робиться для того, щоб показати, як це буде робити клієнт сам в подальшому, а також для перевірки функціональності сайту з інформацією.

4. Кросбраузерність. Кожен інформаційний сайт верстається і перевіряється на кросбраузерність - ідентичне відображення у всіх популярних версіях браузерів. Детальніше про версії браузерів і особливості відображення в них Ви можете уточнити у наших менеджерів.

5. Адаптивність. Кожен інформаційний сайт верстається і перевіряється на адаптивність - можливість сайта підлаштовуватися під мобільні розміри екранів сучасних девайсів, смартфонів і планшетів. Адже ні для кого не секрет, що левова частка переглядів припадає саме на мобільні пристрої.

6. Тестування. Після розробки кожен сайт тестується на відповідність функціональності технічному завданню, а також на кросбраузерність, швидкість роботи, оптимізацію коду і помилки.

ЧОМУ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ ЗАМОВЛЯЮТЬ У НАС

1. . Працюємо за зрозумілими правилами: укладаємо договор, складаємо договір, складаємо технічне завдання, контролюємо  якість, дотримуємося  термінів.

2. 8 років досвіду создания корпоративных сайтов, ряд своих собственных наработок и эффективных решений.

3. Особистий менеджер під Ваш проект, навчання роботі з адміністративною частиною і підтримка після здачі сайту.

4. Впроваджуємо адаптивный дизайн в усі свої проекти. Сайт відмінно відображається на будь-яких пристроях.

5. Хостинг на рік в подарунок.

Вартість розроблення ІНФОРМАЦІЙНОГО САЙТУ .

від 17 000 грн.

Зв'язатися з нами можна будь-яким зручним способом

ТОП продажу! Інтернет-магазин
3 дні - 9 900 грн.!

ДЕТАЛЬНІШЕ
Інтернет-магазин “Швидкий старт” 5 днів - 9 900 грн.