Інтернет магазин —

відмінне рішення для тих, хто хоче продавати

PINGUIN-STUDIO має великий досвід створення інтернет-магазинів будь-якої складності.

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2009 року, знаємо всі нюанси створення інтернет-магазинів і зможемо запропонувати Вам свої унікальні напрацювання, які допоможуть Вам продавати.

Ми знаємо, як зробити Ваш інтернет-магазин не шаблонним сірим сайтом, а відмінним інструментом продажів.

У БАЗОВУ ВАРТІСТЬ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ВХОДИТЬ:

1. Дизайн. Сучасний, унікальний і ефективний. Стежимо і втілюємо останні тенденції, впроваджуємо нові технології, орієнтуємося на Вашого кінцевого споживача.

2. Зручний каталог продукції з можливістю вибору товарів і поміщення їх у віртуальну корзину, багатофункціональне оформлення замовлення.

3. Інформація про умови  роботи інтернет-магазина: способи оплати та доставки, акції та знижки, пропозиції для оптових замовників.

4. Зручна і зрозуміла  система управління, за допомогою якої ви зможете самостійно змінювати інформацію на сайті, додавати і видаляти категорії і позиції в каталозі, мати доступ до докладної статистикою за новими користувачам і замовленнями. Мобільний і нативний додаток для управління інтернет-магазином.

5. Оптимізований  для просування код робить Ваш магазин привабливим для пошукових систем, мінімізує витрати на просування, збільшує приплив клієнтів з пошукових систем.

ЧОМУ ЗАМОВЛЯЮТЬ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН У НАС 

1. Працюємо за зрозумілими правилами: укладаємо договір, складаємо технічне завдання, контролюємо якість, дотримуємося термінів.

2. 8 років досвіду створення інтернет-магазинів, ряд своїх власних напрацювань і ефективних рішень.

3. Особистий менеджер для Вашого проекту, навчання роботі з адміністративною частиною і підтримка після закінчення робіт. 

4. Впроваджуємо адаптивный дизайн в усі свої проекти. Сайт відмінно відображається на будь-яких пристроях. .

5. Хостинг і домен на рік в подарунок.

Вартість розроблення ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

від 36 000 грн.

Зв'язатись з нами можна  будь-яким зручним способом

ТОП продажу! Інтернет-магазин
3 дні - 9 900 грн.!

ДЕТАЛЬНІШЕ
Інтернет-магазин “Швидкий старт” 5 днів - 9 900 грн.